Drax Sports & Social Club : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 Mansfield Muskateers 17:10
2 Flying Dragons 16:37
3 Storm Chasers 16:88
4 Hatfield Hit & Run 17:33
5 Brigg Muttley Missiles 17:43
6 Runcorn Raiders 16:89
Division: 2
Judge: Liz Preston
Place Team Fastest Time
1 Join the Revolution 17:24
2 Barking 4 Balls 18:08
3 Storm Force 18:25
4 Magic Dragons 18:20
5 Muskerhound Musketeers 18:26
6 Blazin Dragons 18:37
Division: 3
Judge: Caz Higginson
Place Team Fastest Time
1 Cleveland Comets 18:03
2 Hatfield Hyperdogs 17:76
3 The Doghouse 18:09
4 Paws 8 Pred8tors 18:24
5 Antics 18:38
6 Runcorn Run-A-Ways 18:57
Division: 4
Judge: Maureen Hendry
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Racers 18:35
2 Revolutionary Riots 18:41
3 Commandos at Ease 18:63
4 Karma Chameleons 18:58
5 Alpha Dogz 18:83
5 Hatfield Hyperactive 18:62
7 Trigger Happy Chums 18:70
Division: 5
Judge: Cat Connor
Place Team Fastest Time
1 Flying 4 Balls 18:60
2 Wilmslow Coyotes 19:25
3 DogStar 18:92
4 Gofours Poachers 19:74
5 Rotherham Runners 19:49
6 Mansfield Moonshines 20:25
Division: 6
Judge: Rachel Child
Place Team Fastest Time
1 Northlincs Never Say Die 19:15
2 Furry Dust 19:32
3 Geordie Legends 19:42
4 Freewheelers Full Frottle 20:00
5 Runcorn Rebels 21:29
6 Commandos on Patrol 19:86
Division: 7
Judge: Keith Marshall
Place Team Fastest Time
1 DogStar Devils 19:27
2 Brigg Muttley Mavericks 19:96
3 Sheffield Speeders 19:33
4 Yorkshire Rockets 20:09
5 Kaos 19:95
Division: 8
Judge: Sarah Wallace
Place Team Fastest Time
1 Furry Nuffs 20:34
2 Cleveland Hurricanes 19:39
3 Sheffield Sharks 20:12
4 Commandos on Manoeuvres 19:94
5 Hatfield Hypertension 20:26
6 Sky Blue Dragons 20:89
Division: 9
Judge: Richard Liversidge
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Mischief 20:37
2 Zebedee Springers 20:78
3 Whitley Wombles 21:65
4 Commandos Black Ops 20:97
5 Muskerhound Myway 22:39
6 Geordie Heroes 21:27
Division: 10
Judge: Craig Burrows
Place Team Fastest Time
1 Wilmslow Hyenas 20:86
2 Maverick Stingers 20:55
3 Lomond Raiders 21:22
4 Fun Fanatics 21:42
5 Hatfield Hellraisers 20:46
6 Karma Down 20:60
Division: 11
Judge: Darryl Ogden
Place Team Fastest Time
1 Jumping 4 Balls 21:42
2 Trigger Happy Pals 22:29
3 Kaos Krunchies 21:94
4 Shawcross Sprinters 21:53
5 Gofour Yellowbellies 23:13
6 Brid Bay 19:92
Division: 12
Judge: Bob Haworth
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 Cool Runnings 22:44
2 Antics with Attitude 21:68
3 Alpha Bedlam 22:52
4 Karmacell 23:07
5 Revolutionary Rumours 21:92
6 Free Wheelers 24:98
Division: 13
Judge: Nikki Manley
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 Tumbling Monkeys 22:98
2 Doghouse Hit 'n' Run 22:35
3 Lomond Tartan Terrors 22:85
4 Hucknall Torkards 23:43
5 DogStar Diddy Dogs 23:47
6 Gofour Imps 26:78
7 Springers 25:94
Division: 14
Judge: Craig Burrows
Place Team Fastest Time
1 Geordie Racers 25:95
2 Scarborough Happy Paws 28:07
3 South Riding Vulcans 26:46
4 Able Antics 27:38
5 Whiterose Bobtails 23:16
6 Brid Bay Rizing 27:14