Drax Sports & Social Club : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 Aces Wild 16:45
2 Mansfield Muskateers 16:63
3 Paws 8 Pred8tors 17:20
4 Mansfield Marnicks 16:08
5 Rotherham Rockets 16:91
6 Mansfield Mustangs 16:98
Division: 2
Judge: Leanne Hyde
Place Team Fastest Time
1 Muskerhound Marauders 17:58
2 Mansfield Mutants 17:23
3 Wicked 17:30
4 Hatfield Hit & Run 17:40
Division: 3
Judge: Erica Steele
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Racers 18:06
2 Cleveland Hurricanes 17:87
3 Trigger Happy Crew 18:71
4 Shawcross Fully Fledged 18:08
5 Mansfield Moonshines 17:88
6 The Doghouse 18:49
Division: 4
Judge: Rachel Short
Place Team Fastest Time
1 Aces Diamonds 18:49
2 DogStar Dark Knights 18:72
3 Runcorn Renegades 18:49
4 Alpha Dogz 19:20
5 Karma Drama 18:38
6 Brigg Muttley Missiles 17:78
Division: 5
Judge: Shian Corley
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Hyperdogs 18:62
2 Geordie Heroes 18:26
3 Mad Mutts 18:26
4 Cleveland Whirlwinds 19:33
5 Sheffield Speeders 19:08
6 Hatfield Hatters 19:91
Division: 6
Judge: Andrew Worrall
Place Team Fastest Time
1 Active Antics 19:29
2 Gofours Poachers 19:09
3 Karmamster 19:25
4 Rotherham Runners 19:68
5 Linnotts Blue Jays 20:92
6 Furry Team Chaos! 19:81
Division: 7
Judge: Rebecca Solomon
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 18:95
2 Rotherham Ricochets 18:75
3 Commandos at Ease 18:82
4 Running 4 Mutts 20:00
5 Monster Mania 19:57
6 Freewheelers High Velocity 20:32
Division: 8
Judge: Adele Marshall
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy Chums 19:27
2 Antics Allstars 19:05
3 Commandos Home Guard 20:01
4 Commandos on Patrol 19:87
5 Mansfield Mini Marnicks 19:52
6 Furry Mayhem 21:11
Division: 9
Judge: Ellen Barraclough
Place Team Fastest Time
1 Runcorn Revellers 19:79
2 Antics in Acceleration 19:44
3 Dundee Dynamutz 20:60
4 Aces Clubs 19:74
5 Crazy Chieftains 19:97
6 Karma Paws 20:47
Division: 10
Judge: Peter Gledhill
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Chase 19:78
2 Antics with Attitude 20:32
3 Aces Rapids 19:87
4 Alnwick Arrows 20:10
5 Alpha Bedlam 21:62
6 Commandos Black Ops 21:19
Division: 11
Judge: David Flood
Place Team Fastest Time
1 DogStar Devils 20:66
2 Sheffield Springers 20:16
3 Mansfield Mohawks 19:97
4 The Mavericks 20:75
5 Gofour Yellowbellies 22:29
6 Paws 8 Go 4 it 21:05
Division: 12
Judge: Caz Higginson
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Monsters 21:46
2 Brid Bay Uniques 20:60
3 Fun Fanatics 21:22
4 Sheffield Striders 22:15
5 Whiterose Bushytails 24:24
6 Fenland Hellfire 20:32
Division: 13
Judge: Craig Burrows
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Minors 21:95
2 Muskerhound Myway 21:24
3 Fun-E-Pups 22:14
4 Cookie Monsters 22:95
5 Hucknall Torkards 23:08
6 Whitley Wombles 23:15
Division: 14
Judge: Paula Merryman
Place Team Fastest Time
1 Geordie Racers 22:58
2 Karmacell 21:95
3 Geordie Barkers 24:22
4 Nottingham Hoods 24:08
5 Wicked Collective 20:75
6 Durham Bombers 20:81
Division: 15
Judge: Nikki Manley
Place Team Fastest Time
1 Wicked Wobblers 22:33
2 Fun 4 Mutts 24:22
3 Paws 8 Tumbling Monkeys 24:29
4 Doncaster Eastern Stars 23:64
5 Free Wheelers 22:52
Division: 16
Judge: Rachel Child
Place Team Fastest Time
1 South Riding Vulcans 24:60
2 Doghouse Hit 'n' Run 25:17
3 Whiterose Curlytails 28:16
4 Able Antics 29:24
5 Hucknall Lyrics 27:98